Tokarz - Mechanik Maszyn CNC - Region Lucerna - praca od zaraz - umowa bezpośrednia

Tokarz

Dla naszego klienta w regionie Lucerna specjalizującego się w produkcji specjalistycznych precyzyjnych części dla przemysłu w dziedzinach: technologia medyczna, motoryzacyjna, inżynieria mechaniczna, oraz lotnictwo poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko mechanika maszyn CNC jako tokarz.

Aktualnie pracodawca poszukuje 2 osób:

  • 1 x obsługa tokarki z wrzeciennikiem przesuwnym (Langdrehen) – maszyna Hanwha,
  • 1 x obsługa tokarki z głowicą rewolwerową (Doppelrevolver Drehmaschine) – maszyna CMZ

    Obydwa stanowiska opierają się na sterowaniu FANUC.

Jako licencjonowane przez szwajcarskie SECO pośrednictwo pracy oferujemy umowy podpisane wyłącznie bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą. Jako wiodąca firma konsultingowa z kilkuletnim doświadczeniem oraz biuro tłumaczeń świadczymy od 2018 roku usługi doradcze w kwestiach administracyjnych, prawnych i zawodowych na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej w języku polskim i niemieckim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

OFERTA:

Współpracując z nami otrzymujesz:

Miejsce pracy:

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przesyłając CV w j. niemieckim na adres mailowy: info@chrust-translations.ch

treści maila prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).