Dyplomowana(y) Pielęgniarka/Pielęgniarz w domu opieki 50-100 % Kanton Bern
(Oberland)

pielęgniarka w domu opieki praca Szwajcaria

Dla naszego klienta w kantonie Berno jakim jest renomowany i nowoczesny dom opieki oferujący opiekę długoterminową dla osob w różnych grupach wiekowych poszukujemy dyplomowane pielęgniarki oraz pielęgniarzy.

Nasza firma świadczy kompleksowe doradztwo w języku polskim związane z wyjazdem do Szwajcarii oraz oferuje szeroko pojętą pomoc administracyjną w organizacji formalności oraz nostryfikacji polskiego dyplomu przez Szwajcarski Czerwony Krzyż.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Kwalifikacje:

Oferta

Jako licencjonowane przez szwajcarskie SECO pośrednictwo pracy poszukujemy personelu medycznego dla naszych klientów na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej i oferujemy umowy podpisane wyłącznie bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą (szpitale oraz domy opieki). Jako wiodąca firma konsultingowa z kilkuletnim doświadczeniem w branży HR oraz biuro tłumaczeń świadczymy od 2018 roku usługi doradcze w kwestiach administracyjnych, prawnych i zawodowych na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej w języku polskim i niemieckim.

Miejsce pracy:

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przesyłając CV w j. niemieckim na adres mailowy: info@chrust-translations.ch

treści maila prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).