Monter konstrukcji metalowych – Metallbauer Tiefbau, kanton Berno, Szwajcaria umowa bezpośrednia

monter konstrukcji

Dla naszego renomowanego klienta w Szwajcarii niemieckojęzycznej poszukujemy pracowników na powyższe stanowisko. Praca w kantonie Berno, w regionie Thun.

Jako licencjonowane przez szwajcarskie SECO pośrednictwo pracy oferujemy umowy podpisane wyłącznie bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą. Jako wiodąca firma konsultingowa z kilkuletnim doświadczeniem oraz biuro tłumaczeń świadczymy od 2018 roku usługi doradcze w kwestiach administracyjnych, prawnych i zawodowych na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej w języku polskim i niemieckim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

OFERTA PRACODAWCY:

Współpracując z nami otrzymujesz:

  • Osobistą polskojęzyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pełnej aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu oraz rozpatrywać tylko i wyłącznie kompletne aplikacje w formie skanów. Aplikacje dosłane w formie zdjęć czy zrzutów z ekranu nie będą rozpatrywane.

Kompletna wstępna aplikacja musi zawierać minimum:

CV w j. niemieckim ze zdjęciem zaktualizowane co do aktualnego zatrudnienia zawierające między innymi:

  • aktualny adres
  • data urodzenia
  • stan cywilny
  • Informacje od kiedy jest możliwe podjecie pracy
  • w pozycjach zawodowych należy wyszczególnić wykonywane obowiązki oraz koniecznie podać rodzaj materiałów, z jakimi miało się doczynienia jak i znajomość metod spawania
  • w pozycji „edukacja” w przypadku posiadania tytułu zawodowego w ukończonej szkole należy też go podać

Miejsce pracy:

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przesyłając CV w j. niemieckim na adres mailowy: info@chrust-translations.ch

treści maila prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).