Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka - Gabinet Fizjoterapii - Szwajcaria - Kanton Solothurn

fizjoterapeutka

Dla naszego klienta w Szwajcarii niemieckojęzycznej (kanton Solothurn), poszukujemy dyplomowanego (a) fizjoterapeutę / fizjoterapeutkę.

Jako licencjonowane przez szwajcarskie SECO pośrednictwo pracy oferujemy umowy podpisane wyłącznie bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą. Jako wiodąca firma konsultingowa z kilkuletnim doświadczeniem oraz biuro tłumaczeń świadczymy od 2018 roku usługi doradcze w kwestiach administracyjnych, prawnych i zawodowych na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej w języku polskim i niemieckim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

OFERTA:

Współpracując z nami otrzymujesz :

Miejsce pracy:

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na nasz adres mailowy:: info@chrust-translations.ch

W celu rozpatrzenia aplikacji prosimy o wysłanie CV, dyplomu oraz posiadanych świadectw pracy lub referencji. Dokumenty mogą być wstępnie przysłane w j. polskim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu.

treści maila prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).