Mechanik Maszyn CNC - 100% (tokarz) - Szwajcaria - umowa bezpośrednia z pracodawcą (bez agencji)

Tokarz

Dla naszego klienta w Szwajcarii poszukujemy mechanika maszyn CNC.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

OFERTA:

Współpracując z nami otrzymujesz:

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu oraz rozpatrywać tylko i wyłącznie aplikacje w formie skanów z poniższymi informacjami. Aplikacje niekompletne, dosłane w formie zdjęć czy zrzutów z ekranu nie będą rozpatrywane.

CV w j. niemieckim ze zdjęciem zaktualizowane co do aktualnego zatrudnienia zawierające między innymi:

  • aktualny adres
  • data urodzenia
  • stan cywilny
  • w pozycjach zawodowych należy wyszczególnić wykonywane obowiązki oraz koniecznie podać rodzaje obsługiwanych tam maszyn (nazwy techniczne)
  • w pozycji „edukacja” w przypadku posiadania tytułu zawodowego w ukończonej szkole należy też go podać

Miejsce pracy:

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przesyłając CV w j. niemieckim na adres mailowy: info@chrust-translations.ch

treści maila prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych w rozumieniu szwajcarskiej ustawy o ochronie danych (DSG).